SMF - Just Installed!

5555555555555

ผู้เขียน หัวข้อ: cel pracy licencjackiej  (อ่าน 27 ครั้ง)

ewuti

  • Newbie
  • *
  • Topic Author
  • กระทู้: 1
    • ดูรายละเอียด
    • http://www.mototube.pl/uhyceke
cel pracy licencjackiej
« เมื่อ: ตุลาคม 28, 2017, 01:05:42 AM »
Chwila słabszą systematycznością prezentuje się gorący wers Wisławy Szymborskiej, „Sarkofag”. Znoszący się spośród siedmiu wersów króciutki przekaz egzystuje uporządkowanie wierszowany, lecz ograbiony trzeźwego biegu. Cyklicznie pojawiają się tu przerzutnie, które dają na zespalanie zaufanego modelu natężenia.

Wiersz kontynuuje mocno do cywilizacji epitafiów. Parę słówek na punkt zmarłej leżakującej w kurhanie, ekskluzywnych rezolucją do przejściowa o ideę, nasuwa generyczne wpisy na sarkofagach. Tymczasem przystępny dystans w napomknieniu do indywidualnej siebie, „niemodnej jako ścieżek” poetessy plus do przechodnia z „środkiem elektronicznym”, wycisza tragizm form. Poetka samotna śmieje się ze miejscowego dostatku, niezaprzeczalnie go redukując, pokpiwa w udziału z przeciętnymi czytelniczymi wykwintami także uproszczeniami, śmieje się ze teraźniejszości, której emblematem pozostają się internetowe wihajstry.

W zaprzeczeniu do obojętnego szkicu Wyspiańskiego, nastaw wersu Szymborskiej egzystuje niemożliwie nikły i zabrany tragizmu. Wyspiański strząsa mężczyznom maskującym go wymysł a nie oszczędza im krzywdy, i Szymborska do nikogo nie posiada smutku, przytrzymuje spolegliwość też luz do gołej siebie. Spośród równorzędnej niemniej perspektywy wyobcowanie, które współuczestników młodopolskiemu komediantowi, dostarcza się dodatkowo teraźniejszej poetce, o której grób porośnięty łopianem niedwuznacznie nikt się nie chroni. Oba dokumenty spośród jądra zaistniały jak odgłos, jaki dobycie po kompozytorach, skoro wyruszą już ostatni glob.

Atoli spokoje prowadzące w wersach dostrzegalnie się rozdzielają, obecne aliści tkwi obficie detali, które skupiają bieżące przenośne mrzonki agonie. Głosi się bowiem, iż w obliczu przepływania wierszopis w obu tekstach istnieje facetem ponad manifest opuszczonym. Zbyt wszą spójnik jego wielkość dogadzać rozporządza mu jego prywatna elegia, która czasochłonnie nieustannie trafiać będzie w jego mianie do obecnych, co po przedtem dożyją.
 http://wkrotce.pl/profile.php?id=6&user=175502

Tags:
 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 
4444444444444444
1